Ako si nás naladiť


Krajanské rádio môžete počúvať kdekoľvek a kedykoľvek - doma, v práci, na záhrade, počas jazdy autom.. Predstavujeme Vám niekoľko možností, ako si môžete naladiť naše vysielanie a počúvať nás nonstop.

Počítač/notebook/tablet


Naše rádio môžete počúvať na počítači, prostredníctvom internetového prehliadača. Ak Vám vyhovuje iný formát, ponúkame Vám vysielanie pre programy: WinAmp alebo iTunes, Windows Media Player, Real Player alebo QuickTime.

Mobilný telefón


Ak nechcete byť pripútaný k počítaču, môžete nás počúvať pomocou mobilných telefónov. Momentálne Vám ponúkame aplikáciu do mobilných telefónov s operačným systémom Android (treba ju stiahnúť z Google Play a nainštalovať do Vášho mobilného telefónu). Podobne máme aj aplikáciu pre Apple iOS (na stiahnutie v Apple AppStore). Ak máte problém s aplikáciou (prerušovanie vysielania a pod.), prípadne vlastníte telefón s operačným systémom Windows Mobile alebo Blackberry, môžete využiť aplikáciu TuneIn Radio.

Aplikácia TuneIn a www.tunein.com


Stiahnite si aplikáciu TuneIn alebo navštívte stránku www.tunein.com a vyhľadajte Krajanské Rádio.


Prepojenie a počúvanie v aute


Ak je vo Vašom aute zabudované Line-IN, môžete prostredníctvom tohto vstupu prepojiť svoj mobilný telefón s Vašim autorádiom a počúvať naše vysielanie ako klasické rádio. Ak máte vo svojom automobile zabudovaný Bluetooth je možné spárovať telefón s autorádiom bez použitia Line-IN kábla a počúvať nás taktiež ako klasické rádio.

Počúvanie relácií z Archívu


Prostredníctvom počítača na stránkewww.krajanskeradio.com alebo prostredníctvom mobilného telefónu, tabletu na krajanskeradio.com Ak máte ďalšie technické otázky, prosím kontaktujte nás kedykoľvek prostredníctvom mailu. Možností počúvania Krajanského rádia je veľa, dúfame, že si vyberiete tú, ktorá Vám bude najviac vyhovovať.